Prokop Ondráček

Ahoj, jmenuju se Prokop a tenhle rok jsem se rozhodl přijmout výzvu a jít týmačit na Mamre. Pro spoustu lidí budu nový, jednak proto, že jsem až z krásného Valašska, a taky proto, že jsem jezdil na druhé centrum života mládeže, do Rajnochovic na Přístav. Jsem absolventem Arcibiskupského gymnázia v Kroměříži, na které moc rád vzpomínám, a po matuře jsem dlouho žil v zahraničí, ale na Česko nedám dopustit, protože je tady krásně. Miluju italskou kuchyni, naučné videa na YT, objevování nových věcí a učení se nových dovedností. Kromě toho mě baví práce se dřevem, jízda na kole, cvičení, čundry, jazyky, příroda a když se cítím dobře s druhými.

Jak a kdy jsi poznal MAMRE a proč jsi vzal práci týmáka?

MAMRE jsem poznal díky své sestřence Sáře, která tu dělala týmačku, a i když jsem o MAMRE slyšel, nikdy by mě nenapadlo, že tu budu týmákem. Řekl jsem ano týmu protože jsem si uvědomil, že chci v životě dělat něco, co bude mít smysl, a věděl jsem, že mě práce s mladými může hodně naučit.

Nejoblíbenější barva a proč?

Zelená, protože je to barva mých očí a protože mám rád přírodu.

Moře nebo hory?

Hory

Jaká je největší lumpárna, jakou jsi provedl ve škole?

Jednou ve druháku na AG jsme uzavřeli s druhým pokojem na intru sázku, kdo nadělá v pokoji větší chaos. Obrátili jsme to tam vzhůru nohama, byli jsme fakt cvoci. Řádění jsme si užili, a i když nás kvůli tomu vyhodili z intru a museli jsme po zbytek školního roku spát na faře, rád na to vzpomínám. A tu sázku jsme myslím vyhráli 🙂

Při jaké činnosti ztrácíš pojem o čase?

Při čemkoliv, do čeho se hodím celý a dělám to se srdcem.

Čeho si nejvíc vážíš na své osobnosti?

Cením si své vůle se zlepšovat a smyslu pro pořádek.

Bez jakého vynálezu bys nepřežil?

Někdy je to kávovar, ale spíš je to turistický batoh.

Kdyby ses zasekl ve výtahu, kde by hrála jedna písnička pořád dokola, jaká by to měla být?

Darude-Sandstorm

Kdybys svému patnáctiletému já mohl dát v životě jen jedinou radu,jaká by to byla?

Uklidni se a poslouchej.