Potkejme se osobně v Brně!

LETNÍ DIECÉZKO

11. - 15. 8. 2021

Akce je pro mládež ve věku 14—20 let

Přihlas se na setkání

Co se ti na Diecézním setkání mládeže líbilo?

Pája Účastnice 2019

Ta atmosféra, to jak byli všichni pozitivně naladění a plní energie, i přes ne zrovna vyvedené počasí. Líbilo se mi třeba i to, jak jsme mohli sedět v katedrále na zemi, nevím proč, ale cítím se pak víc jako já a přijde mi to takové.... Osobnější? 😂 A taky pohodlnější. Jsem ráda, že jsem se dozvěděla o dalších chystaných akcích, o kterých jsem před tím nevěděla. Dál to, že v katedrále bylo teplo, což jsem nečekala. A v neposlední řadě diář, který jsem si koupila 😁. Prostě všechno😊.... Jo a bagety 😄💕

Lukáš Účastník 2019

Technické zajištění; ozvučení, osvětlení, kamery. Moc pěkná byla katecheze biskupa Vojtěcha hned ze začátku setkání a dále pak adorace, kterou vedl otec Tomáš Žižkovský.

Barča Účastnice 2019

Líbila se mi tam celková atmosféra. Bylo také moc fajn vidět, ze je tolik lidi v mém věku věřících. Měli jste moc dobré bagety a také se mi líbila možnost zpovědi. A nakonec samozřejmě závěrečná mše s panem biskupem. Byl to silný zážitek.

Jiřinka Účastnice 2019

Co se mi líbilo ? No kde začít ? Líbilo se mi že sem mohla být v blízkosti mého oblíbeného otce biskupa, líbilo se mi se mi, že jsem mohla být v tak příjemné společnosti plné mladých, milích, ochotných, usměvavých lidí. Líbilo se mi, že jste s bagetami mysleli i na vegetariány. Líbilo se mi, že bylo tolik možností ke svátosti smíření a že sem kápla na tak bezvadnýho zpovědníka. Líbily se mi odpolední přímluvné skupinky a to že jsem se mohla seznámit opět s něčím novým. No a tak bych mohla pokračovat s tím co se mi líbilo asi ještě hodně dlouho 🙂 A ZA TO VÁM VŠEM Z CELÉHO SVÉHO SRDCE DĚKUJU !!!

Lucka Účastnice 2019

Líbila se mi možnost zvolit si dopolední a odpolední program, ale taky to, že něco bylo všem společné, protože třeba katecheze otce biskupa byla skvělá 🙂 A taky bylo super se potkat s novými lidmi a navázat nové vztahy.

  Staň se dobrovolníkem

  Brzy vše vypukne!

  Cena za účastníka

  První přihlašovací vlna

  Cena bez ubytování 1100,-

  CZK 1500 /osoba

  5. 5. 2021 - 30. 6. 2021

  Druhá přihlašovací vlna

  Cena bez ubytování 1500,-

  CZK 1900 /osoba

  1. 7. 2021 - 8. 8. 2021

  Přihlašovaní na místě

  Cena bez ubytování 1900,-

  CZK 2100 /osoba

  Na místě 11. 8. 2021

  Důležité informace pro platbu na místě

  Doklad o splnění jedné z podmínek OTN (očkování-test-nemoc): certifikát o očkování (14 dní po druhé dávce), PCR test (max. 7 dní starý), antigenní test (max. 72 hodin starý) nebo potvrzení o prodělané nemoci (platí max. 180 dní). Pokud nemáš možnost mít potvrzení o testu, můžeš přijet s koupeným antigenním, který si uděláš při vstupu.

  Potvrzení o bezinfekčnosti

  Souhlas rodičů s ošetřením dítěte, pokud ti ještě nebylo 18

  Lékařské potvrzení pro zotavovací akci

  Přihlásit se jako kněz či řeholník/ce

  FAQ

  Základní informace

  Akce je určená pro mládež ve věku 14—20 let. Starší se mohou zúčastnit jako dobrovolníci. Celá akce bude probíhat v Brně, a to na Biskupském gymnáziu. Program je tvořen katechezemi, přednáškami, workshopy, duchovním programem, sporty, zážitky ve společenství, dobrým jídlem apod.

  Doprava na setkání

  Dopravu na setkání a ze setkání si zajišťuje každý účastník sám. Případné přesuny a dopravu při setkání zajišťuje pořadatel. Biskupské gymnázium se nachází na adrese Brno, Barvičova 85. Hromadnou dopravou je nejlepši přijet trolejbusem č. 35 nebo 39. Možnost parkovaní po dobu akce pořadatel nezajišťuje. Zde je cíl cesty: https://1url.cz/lKQla

  Přihlášení na akci

  Přihlásit se na letní setkání můžete přes tento web a doporučujeme co nejdříve, protože cena se postupně zvyšuje. Starší 18 let nemusejí nic řešit a pouze vyplní přihlášku. Mladší 18 let musejí ke své přihlášce přiložit i vyplněnou kartu mladších → https://1url.cz/oKQlh ← Odkaz na přihlášení naleznete také na facebookové události letního setkání.

  Ubytování

  Pro každého účastníka je zajištěné spaní od středy do neděle. Spát se bude ve třídách biskupského gymnázia, s sebou je tedy nutné mít spacák a karimatku. Doporučujeme si s sebou vzít přezůvky na pohyb v místnosti. V přihlášce je možné si vybrat variantu bez přespávání. V tom případě si účastník zajišťuje přespávání sám. Holky a kluci budou spát odděleně, nežádejte tedy možnost přespávání rozdílného pohlaví v jedné místnosti.

  Jídlo

  Každý účastník má zajištěné stravování po celou dobu trvání akce. Jídlo je zajištěno 3x za den: snídaně (studenou formou), oběd (teplou formou), večeře (studenou formou). Diety a zvláštnosti v jídle je každý účastník povinen zadat do přihlášky, abychom mu speciální stravu byli schopni zajistit. Další potřeby stravování si zajišťuje účastník sám.

  V případě deštivého počasí

  Část akce probíhá ve venkovních prostorách a část naopak ve vnitřních prostorách. V případě potřeby jsme schopni zajistit celý průběh akce ve vnitřních prostorách, ale je dobré, aby každý účastník měl s sebou pláštěnku nebo skladný deštník.
  0

  Diecéze

  0

  Kraje

  0

  Dní

  0

  Zážitků

  Novinky

  Co nás čeká?

  Zde můžete očekávat články a příspěvky s novinkami k Letnímu diecéznímu setkání mládeže.

  Ptej se...
  Dotazy k Letnímu diecéznímu setkání mládeže.
  Akci pořádá Sdružení Petrov, z.s. ve spolupráci s DCM Brno a DCŽM Mamre.